Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Громадськості » громадська рада » Відбулось чергове засідання громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

Відбулось чергове засідання громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

Відбулось  чергове засідання громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

26 травня відбулось засідання  громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

В складі питань які обговорювались, були питання фінансування та виробничих планів на поточний рік.

На засідання громадської ради були запрошені начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Романюк Іван Петрович,  заступник начальника з безпеки руху Коноз Олексій Михайлович, заступник начальника з фінансово-економічних питань Неревяткіна Олена Миколаївна, начальник відділу інвестиційної діяльності Фесенко  Сергій Григорович, провідний юрисконсульт Марку Аліна Георгіївна, фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою Остапець Ольга Олексіївна.

 Іван Петрович Романюк конструктивно дав пояснення  відносно  стану автомобільних доріг області, проблем дорожньої галузі та шляхів їх вирішення , ознайомив з планами на поточний рік,.

В ході обговорення були вирішенні питання участі Громадської ради в реалізації Державної політики у сфері дорожньої галузі.

 

В процесі роботи громадської ради були виконані вимоги Наказу Укавтодору від 25.01.2016 року №10.

«Бачити лише проблеми ззовні, а не володіти  інформацією про весь процес дорожнього будівництва, ремонту  та експлуатації  автосполучень, було б невірно. Саме тому домовились з керівництвом Служби автомобільних доріг  про тісну співпрацю у всіх виробничих питаннях, основою якої  є прозорість і відкритість  всіх сфер діяльності дорожнього господарства Сумщини», – розповідає голова громадської ради  Андрій   Герман. «Розглянули також питання, які потребують обговорення на круглому столі за участі представників Укравтодору, що дасть змогу, на наше переконання, вирішити багато гострих проблем в дорожній галузі кожного регіону України»,  - наголосив Андрій Олексійович.

Учасники зустрічі обговорили регламент роботи громадської ради, питання залучення до відкритого діалогу представників ЗМІ, територіальних громад.

Прес-солужба САД у Сумській області.