Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Громадськості » Відбулось чергове засідання громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

Відбулось чергове засідання громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

Відбулось  чергове засідання громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

 4 жовтня відбулось чергове засідання  Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області .

В складі питань які обговорювались, були питання виконання  виробничих планів на поточний рік, правові питання роботи тендерного комітету в системі електронних закупівель ProZorro(ПРОЗОРО).

На засідання громадської ради були запрошені начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області – депутат Сумської обласної ради – Романюк Іван Петрович, перший  заступник начальника Служби   Овчаренко Сергій Михайлович, заступник начальника Служби  з фінансово-економічних питань Неревяткіна Олена Миколаївна,  провідний юрисконсульт Марку Аліна Георгіївна, фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою Остапець Ольга Олексіївна.

Іван  Романюк надав розширену інформацію  відносно  стану ремонтів автомобільних доріг, мостів та шляхопроводів області в поточному році.  Окремо зупинився на проблемних питаннях дорожньої галузі  та шляхах їх вирішення,основне місце з яких зайняла діяльність тендерного комітету Служби.

 «Тісна співпраця з Громадською радою приносить добрі результати. В планах ремонтів автомобільних доріг, мостів та штучних споруд ми, перш за все, враховуємо думку громадськості, бо саме вона бачить всі найбільш нагальні проблеми», - наголосив  Іван Петрович. «Звичайно, стан автомобільних доріг області бажав би кращого, але в сьогоднішній економічній і політичній ситуаціїї країни зробити більше не можливо. Я щиро впевнений, що закінчееня антитерористичної операції на сході нашої країни, надасть нам можливість якнайшвидше стабілізувати ситуацію в усіх сферах виробництва, в тому числі і в дорожній галузі галузі», - підкреслив головний дорожник області.

Широке обговорення відбулося і по питанню державних закупівель. Інформацію відносно роботи тендерного комітету надали голова тендерного комітету – перший заступник начальника Служби автомобільних доріг С.М.Овчаренко та заступник начальника Служби з фінансово-економічних питань О.М.Неревяткіна. Провідний юрисконсульт А.Г.Марку зупинилася на правових аспектах роботи комітету в системі електронних закупівель  ProZorro(ПРОЗОРО).

 «Основою нашої діяльності в Громадській раді при  Службі автомобільних доріг Сумщини   є прозорість і відкритість  всіх сфер діяльності дорожнього господарства. Конструктивність нашої співпраці з керівництвом і спеціалістами дорожньої сфери області дає добрі плоди, а це найголовніше на даний час», – розповідає голова громадської ради  Андрій   Герман. «Сьогодні розглянули досить важливі  питання, які турбують громадськість. Приємно й те, що маємо повне порозуміння з усіх поставлених завдань», - підкреслив Андрій Олексійович.

Представник Національного визвольного руху  «Правий сектор» в Громадській раді Сергій Супрун, за зверненням місцевої громади села Курмани Недригайлівського району, підняв питання завершення ремонту мосту через річку Сула. Начальник Служби Іван Петрович Романюк запевнив, шо згідно з планами роботи мостовиків області, ремонт доного об'єкту буде закінчено після завершення ремонту мостів через річку Сироватка в селі В.Сироватка Сумського району, який знаходиться в своїй завершальній стадії.

Громадська рада при Службі автомобільних доріг запрошує до відкритого діалогу представників ЗМІ та  територіальних громад області.

Прес-солужба САД у Сумській області.