Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Громадська рада при Службі автомобільних доріг Сумщини тісно співпрацює з дорожниками.

Громадська рада при Службі автомобільних доріг Сумщини тісно співпрацює з дорожниками.

 

Громадська рада при Службі автомобільних доріг Сумщини тісно співпрацює з дорожниками.

Зимова негода  продовжує випробувати дорожників на силу їй протистояти, -   за останню добу північні райони області знову засніжило. Якими б не були виклики погоди,  працівники дорожньої галузі своєчасно забезпечують безперебійний і безпечний рух дорогами області. Вкотре, приємно відзначити плідну співпрацю трудових колективів дорожників з Громадською радою, яка вже майже рік працює при Службі автомобільних доріг у Сумській області. Зустріти представників громадськості в установі Служби чи ДП «Сумський облавтодор», або ж в підрядних організаціях чи на автомобільних дорогах – вже стає традиційним, і зимова пора не є винятком. І, хоча, більшість представників Громадської ради досить часто відбувають в зону проведення АТО, і дещо зачасту переносяться засідання і виїзні зустрічі, та все ж встигають працювати і з дорожниками.

«Вцілому, виїзжаємо оглянути стан доріг планово, зауважень від територіальних громад на роботу дорожників до нас не надходило», - розповідає  голова Громадської ради при Службі автомобільних доріг Сумщини Андрій Герман. «Приємно повертатись із буремного сходу додому, і бачити, що навіть вночі дорожня техніка працює, забезпечуючи безпечний і безперебійний рух автошляхами області», додає Андрій Олексійович.

Слід зауважити, що станом на 12-ту годину дня 17 лютого в усіх районах області проїзд автомобільними дорогами забезпечений в повному обсязі. Дорожні підприємства області працюють у звичному режимі.

Прес-служба САД у Сумській області.