Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » І В РОБОТІ, І В СПОРТІ - НАЙКРАЩІ!

І В РОБОТІ, І В СПОРТІ - НАЙКРАЩІ!

7 вересня напередодні Дня фізкультури і спорту працівники шляхових господарств Сумщини вже традиційно зібралися на обласній галузевій  Спартакіаді, яка проводилася на базі спортивно-оздоровчого табору «Орлятко» в м. Суми. Цьогоріч  у змаганнях взяли участь 13 команд: Краснопільського, Липоводолинського, Недригайлівського, Конотопського, Роменського, Сумського та Шосткинського райавтодорів, Глухівської, Климентівської та Сумської ДЕД, Лебединського «Дорбудсервіс»,  Сумського облавтодору та Служби автомобільних доріг у Сумській області. Найкращих спортсменів визначали у 5 видах спорту : у двох особистих  - «Армспорт» та «Гирьовий спорт» , та 3 особисто-командних видах : легкоатлетичний крос, настільний теніс та шашки. Поза загально-командним заліком були проведені особисті змагання з дартсу.

Суддівською колегією Сумської обласної організації фізкультурно- спортивного товариства " Україна" визначалася особиста першість у кожному виді програми, командна першість у легкоатлетичному кросі, настільному тенісі та шашках та загальнокомандна першість серед збірних команд. Всі призери отримали грамоти, кубки та призи, а всі без винятку учасники – гарний настрій море позитиву і задоволення від спілкування.

Загальнокомандну першість виборола команда Недригайлівського райавтодору, на 2 місці команда Служби автодоріг, на 3 місці  команда Сумського облавтодору.

З переможців обласної спартакіади буде сформована збірна команда для участі у УІ Всеукраїнській Спартакіаді працівників дорожньої галузі України.