Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Круглий стіл Громадської ради та керівництва Служби автомобільних доріг Сумщини.

Круглий стіл Громадської ради та керівництва Служби автомобільних доріг Сумщини.

Круглий стіл Громадської ради та керівництва Служби автомобільних доріг Сумщини.

Представниками  громадської ради Служби автомобільних доріг у Сумській області   провели зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг Сумщини.

 «Зустрічі із представниками громадських організацій, які входять до Громадської ради, що  діє при Службі автомобільних доріг, вже стали традиційними для керівництва дорожньої галузі області. Відбулась конструктивна розмова відносно  стану автомобільних доріг області в зимовий період, планів ремонту і будівництва автомобільних доріг у 2017 році, стану фінансування дорожньої галузі в поточному році і на перспективу, - ось основні питання які ми спільно обговорювали з представниками громадськості. Бачити проблеми автомобільних доріг ззовні, і не володіти  інформацією про весь процес дорожнього будівництва, ремонту і експлуатації  автосполучень, було б невірно. Саме тому досить часто проводимо такі зустрічі, які носять досить конструктивний і позитивний характер», - розповідає начальник Служби Іван Романюк. «А ще саме головне те, що ми завжди готові враховувати в своїй роботі побажання і зауваження жителів області, і саме через тісну співпрацю з Громадською радою», - додав Іван Петрович. 

  

 «З особливою увагою Іван Романюк зупинився на питаннях фінансування дорожньої галузі, на питаннях створення дорожнього фонду, і, так як Сумщина є прикордонною областю, він, як депутат Сумської обласної ради, постійно піднімає питання над створенням регіонального дорожнього фонду. Зупинився керівник Служби автомобільних доріг і на наповненні обласного бюджету від видобутку нафти і газу на території області,- саме від такого надходження  можливе залучення коштів для дорожнього будівництва, а також про надходження коштів з діяльності таможні», - з задоволенням розповідає голова Громадськоі ради Андрій Герман.

Учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю, про залучення до відкритого діалогу представників ЗМІ, територіальних громад, релігійних організацій для спільної мети, - покращення стану дорожньої галузі. Зпланувати такі зустрічі обом сторонам поки-що не вдається, адже члени Громадської ради часто відбувають у зону проведення АТО, та й керівництво Служби має досить щільний графік роботи, - тому зустрічі будуть в подальшому проходити при першій нагоді.

Прес-служба САД у Сумській області.