Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ВІДРЕМОНТОВАНА АВАРІЙНО-НЕБЕЗПЕЧНА ДІЛЯНКА

ВІДРЕМОНТОВАНА АВАРІЙНО-НЕБЕЗПЕЧНА ДІЛЯНКА

Майже завершений капітальний ремонт ділянки на 353 км автомобільної дороги національного значення  Н – 07 Київ – Суми – Юнаківка у селищі Іволжанське Сумського району.

Ця ділянка довжиною 0,6 км забезпечує міжобласні та місцеві транспортні зв’язки. По ній виконуються перевезення промислових, сільськогосподарських, торгово-постачальних вантажів, а також пасажирські перевезення. Параметри дороги, що була побудована у 1956-1963 роках ХХ століття, сьогодні не відповідають сучасним вимогам. Ця ділянка була визначена як аварійно-небезпечна, тож капітальний ремонт був вкрай необхідним через те, що не забезпечувалася видимість в місці аварійного залізобетонного мосту та стану покриття.   

Після  проведення всього комплексу робіт, що виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області,  параметри дороги приведені у відповідність до сучасних будівельних норм.   Зокрема, збільшені радіуси горизонтальних та вертикальних кривих до нормативних вимог, замінена штучна споруда. Сьогодні у повному обсязі влаштований новий дорожній одяг, конструкція якого відповідатиме сучасним нормам, нанесена дорожня розмітка. Дорожниками проводяться роботи по улаштуванню з’їздів та узбіч.

Капітальний ремонт профінансований з державного бюджету.