Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Діяльність » оголошення » Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов!

За повідомленням гідрометеоцентру України, на території Сумщини в найближчі три доби будуть складні погодні умови – передбачаються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, значне коливання температури повітря зумовить утворення ожеледі на автомобільних дорогах та обмеження видимості.

Служба автомобільних доріг у Сумській області  нагадує – за несприятливих погодних умов керування автомобілем вимагає від водія неабиякої уважності та обережності. Від вашої відповідальності, шановні водії, залежить як  ваше життя та здоров'я, так і оточуючих вас людей.

Тож, дорожники Сумщини закликають  водіїв до неухильного дотримання Правил дорожнього руху. В умовах недостатньої видимості, під час опадів, ожеледиці необхідно рухатися з ввімкненим ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадам, відмовитися від ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій.

Нагадуємо, що у випадку непередбачуваних ситуацій під час руху автошляхами, в області діє 50 пунктів обігріву ( виробничі бази дорожніх господарств районів, дорожньо-ремонтні пункти).

 Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами 700-281 та 050-307-56-92.

Пам’ятайте: безпека на дорозі залежить від кожного з нас.

рес-служба САД у Сумській області.