УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо демонтажу спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами

Інформація щодо демонтажу спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами

Службою автомобільних доріг у Сумській області було виявлено 67 спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами (біл-бордів) на дорогах загального користування державного значення, з них 48 штук - у  межах смуги відведення Служби.

Відповідно до чинного законодавства Служба автомобільних доріг у Сумській області звернулась до Сумської обласної державної адміністрації, яка в свою чергу звернулась до Укравтодору з клопотанням щодо демонтажу конструкцій зовнішньої реклами (біл-бордів), які встановлені без дозвільних документів, або з порушенням вимог безпеки дорожнього руху.

Згідно з наказом Державного агентства автомобільних доріг України № 205 від 13.05.2020 р. «Про демонтаж спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами» Службі автомобільних доріг доручено демонтування спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами, розміщені в смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення у Сумській області.

Служба автомобільних доріг у Сумській області рекомендує власникам таких конструкцій самостійно провести їх демонтаж. У іншому випадку, з 19.05.2020 р. демонтаж зовнішньої реклами (біл-бордів) буде виконуватися підрядною організацією ДП «Сумський облавтодор», а власники біл-бордів повинні будуть відшкодувати понесені витрати на ці роботи.