Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » МІСЦЕВІ ДОРОГИ ВІДІЙШЛИ ДО СФЕРИ УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

МІСЦЕВІ ДОРОГИ ВІДІЙШЛИ ДО СФЕРИ УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

З 1 січня 2018 року в рамках децентралізації  дороги місцевого значення Сумської області змінили балансоутримувача та перейшли до сфери управління обласної державної адміністрації.

Даний захід проведений в рамках децентралізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р: передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.

На баланс обласної державної адміністрації передали 5132,7  км доріг місцевого значення (2 435,5 км обласних  та 2697,2 км районних).. 

Відповідно до розпорядження голови Сумської ОДА управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації визначене відповідальним структурним підрозділом за реалізацію повноважень Сумської обласної державної адміністрації щодо управління автомобільними дорогами.

Для забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах області у перехідний період Служба автомобільних доріг у Сумській області уповноважена на виконання функцій замовника послуг.  До 01с липня 2018 року організація роботи з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання здійснюватиметься Службою.