Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Наказ про проведення весняного комісійного обстеження

Наказ про проведення весняного комісійного обстеження

На виконання спільного листа Державного агентства автомобільних доріг України та Національної поліції України від 12.04.2017 з метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації,

   НАКАЗУЮ:

     1.     Заступнику  начальника з експлуатаційного утримання Конозу О.М. у період з 22 квітня по 03 травня 2017 року організувати проведення
весняного комісійного обстеження автомобільних доріг.

      Під час обстеження визначитися з необхідними обсягами ремонтних робіт та заходами щодо ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні в межах видатків визначених на поточний рік.

      2.   До складу комісій внести представників Служби автомобільних доріг,
 відповідальних працівників ДП «Сумський облавтодор», представників підрозділів Національної поліції в Сумській області, «Укрзалізниці» (або інших власників залізничних переїздів), представників місцевих органів виконавчої влади (по вулицях населених пунктів, якими проходять автомобільні дороги загального користування), громадських організацій та засобів масової інформації.

      3. Під час огляду зафіксувати: стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення. Особливу увагу приділити аварійно небезпечним ділянкам доріг, місцю концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху та демонтажу дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.

     4. Перевірити облаштування залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух, відповідно до вимог п.2.23 Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів ЦП-0174.

      5. Виявлені недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт з їх ліквідації відобразити в актах огляду.

     6. Перевірити облаштування місць виконання дорожніх робіт відповідно до вимог нормативних документів у сфері безпеки дорожнього руху.

      7. Про початок, хід та результати заходів інформувати населення за допомогою засобів масової інформації.

      8. Інформацію стосовно недоліків в стані утримання автомобільних доріг загального користування, виявлених під час огляду, в термін до 10.05.2017р. надати до відділу Р,ЕУ, БДР та ТК САД у Сумській області за раніше встановленими формами.

      9. Контроль  за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник                                                                                        І.П.Романюк