УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » новини » ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ СТАНОМ НА 26 ЛЮТОГО 2019 РОКУ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ З ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ СТАНОМ НА 26 ЛЮТОГО 2019 РОКУ

У Сумській області тривають аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення.

Зазначимо, що аварійні роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

На  замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг , які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С).   Тривають вони, здебільшого,  на ділянках доріг, які тривалий час не ремонтувалися.

Станом на  26лютого 2019 для проведення аварійних робіт було залучено 6 бригад підрядних організацій, які  працювали на дорогах загального користування державного значення.

Аварійна ліквідація  ямковості проводилася:

НА РЕГІОНАЛЬНИХ ДОРОГАХ                         

- а/д Р-44 Суми-Путивль-Глухів                                        3

-а/д Р-60 КРОЛЕВЕЦЬ-Конотоп-Ромни-Пирятин          2

- а/д Р-61 Батурин-Конотоп-Суми                                    1

Ліквідовано 90 кв. м ямковості та деформацій покриття, з  початку проведення робіт у поточному році – 1280  кв. м ямковості.

На дорогах Сумської області роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться холодним асфальтобетоном.

Служба автомобільних доріг у Сумській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Прес-служба САД у Сумській області