Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України»  провів виробничу нараду з  дорожниками Сумщини щодо підготовки до експлуатаційного утримання автошляхів в зимовий період  2018-2019 р.р.

ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України»  провів виробничу нараду з  дорожниками Сумщини щодо підготовки до експлуатаційного утримання автошляхів в зимовий період  2018-2019 р.р.

ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України»  провів виробничу нараду з  дорожниками Сумщини щодо підготовки до експлуатаційного утримання автошляхів в зимовий період  2018-2019 р.р.

На Сумщині  відбулася виробнича нарада ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» під керівництвом очільника компанії Романа Косинського, начальника Служби   автомобільних доріг у Сумській області  Івана Романюка, директора ДП «Сумський облавтодор»  з керівниками  філій та підрозділів ДП «Сумський облавтодор».

Роман Косинський, керівник ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України зазначив: «Насамперед хочу подякувати кожному з Вас за ту роботу, яку ви виконуєте. Адже за результатами діяльності за 9 місяців 2018 року ДП «Сумський облавтодор» впевнено входить до п’ятірки найстабільніших підприємств галузі.  Найголовнішим завданням кожного керівника є створення умов для конкурентоспроможності підрозділу при виконанні робіт, а значить варто дбати про оновлення і поповнення спецтехніки та  кадровий потенціал.»

 Учасники зустрічі проаналізували економічний стан кожного підрозділу і  визначили пріоритетні напрямки роботи.  Дуже важливо на високому рівні забезпечити експлуатаційне утримання автошляхів у непростий для дорожників зимовий період. Важливо вже зараз бути готовими до якісного надання послуг по забезпеченню безпечного проїзду автодорогами області у зимовий період 2018/2019.  Окрему увагу було приділено питанню реформування дорожнього господарства в частині децентралізації доріг після передачі доріг на баланс облдержадміністрацій, співпраці з облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування.