УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » новини » Підрядні організації Служби автомобільних доріг у Сумскій області активно готуються до пропуску льодоходу та весняної повені 2019 року

Підрядні організації Служби автомобільних доріг у Сумскій області активно готуються до пропуску льодоходу та весняної повені 2019 року

Підрядні організації Служби автомобільних доріг у Сумскій області активно готуються до пропуску льодоходу та весняної повені 2019 року.

 

 

Раціональна мережа автомобільних доріг загального користування державного значення у Сумській області складає 2,1 тис.км. На них розташовані 212 мостів, загальною довжиною 7147 м. пог., у  тому числі  207-залізобетонних  довжиною 6595 м. пог., 5 металевих-552 м.пог. , 1438 водопропускних труб довжиною 23081 м.пог. та 119 мостових переходів через водотоки, на яких, за результатами багаторічних спостережень, існує ймовірність підняття рівня води у період весняної повені. Під час водопілля вони знаходяться під наглядом спеціалістів. Решта мостів (93 шт.)- це переходи через суходоли або невеликі струмки та залізницю.

Враховуючи інформацію обласного центру з гідрометеорології про можливі максимуми водопілля вищі за норму, розроблена стратегія заходів з підготовки до пропуску льодоходу та весняної повені 2019 року, та практичних дій під час ліквідації можливих небажаних наслідків їх проходження.   

       Для обміну інформації, використання якої може сприяти своєчасному виявленню, усуненню, а також запобіганню виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, повені та паводків, у місцях перетину автомобільними дорогами водних об’єктів передбачений оперативний зв'язок між райавтодорами, ДЕП та існуючими підрозділами Державного агентства водних ресурсів. У разі необхідності з Держводагенством заплановані спільні обстеження ділянок перетину автодоріг та водних об’єктів.

       Для забезпечення безпечного пропуску льодоходу та весняної повені 2019 року ДП «Сумський облавтодор» має в своєму розпорядженні необхідні обсяги матеріально-технічного резерву, як матеріалів, так і відповідної техніки. Підготовлені 12 бригад робітників та визначений перелік ділянок доріг, які можуть бути підтоплені під час повені 2019 року. Таких об’єктів налічується в області 8 шт. протяжністю 1,8 км. Розробляються варіанти запасних маршрутів на випадок підтоплення основних доріг.