Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ПІДСУМКИ РОКУ ПІДВЕЛИ НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

ПІДСУМКИ РОКУ ПІДВЕЛИ НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Вже другий рік поспіль при Службі автомобільних доріг у Сумській області функціонує Громадська рада, яка утворена для забезпечення участі громадян у вирішенні питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на Сумщині.

11 січня відбулося перше у 2018 році засідання, на якому були присутні члени Громадської ради Герман А.О., Супрун С.А., Кукса О.В. До активного діалогу було запрошене керівництво Служби автодоріг.

І.П.Романюк, начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області, поінформував присутніх про результати діяльності відомства за 2017 рік. Зокрема,  був проведений  поточний ремонт на 55,1 км автомобільних доріг загального користування  Сумської області, на 35 км проведена поверхнева обробка. Активно ремонтуються мостові споруди, на 2 мостах проведений капітальний ремонт, на 3 – поточний середній ремонт, ще на 3 об’єктах роботи продовжуються. Всього протягом минулого року було виконано робіт на 492,8 млн. грн.

Окрема увага приділена  питанню передачі доріг місцевого значення до облдержадміністрації . Вже з 01 січня 2018 року понад 5 тисяч доріг змінили балансоутримувача, хоча протягом 1-го півріччя  Служба автодоріг залишається замовником робіт.  Цьогоріч очікується суттєве збільшення фінансування , тому так важливо  зважено підійти до переліку об’єктів, ремонт яких виконуватиметься. За твердим переконанням Івана Романюка, не варто планувати велику кількість об’єктів, оскільки 1-2 км відремонтованих доріг не покращать ситуацію в цілому. Доцільніше було б визначитися з переліком і розробити перспективний план на найближчі кілька років.

На засіданні було прийняте рішення щодо ініціювання створення такого перспективного плану управлінням інфраструктури облдержадміністрації.