Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Ремонт аварійно-небезпечної ділянки національної автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнакiвка ЗАВЕРШЕНО !

Ремонт аварійно-небезпечної ділянки національної автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнакiвка ЗАВЕРШЕНО !

Ремонт аварійно-небезпечної ділянки національної автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнакiвка з км 353+750 по км 354+350, що знаходиться біля села Іволжанське ЗАВЕРШЕНО!

Капітальний ремонт, що був замовлений Службою автомобільних доріг у Сумській області, включав демонтаж старих конструкцій мосту і його ремонт.  Міст отримав новий сучасний конструктив – двохочкову прямокутну трубу 2,5х4 метри, що дозволить безперешкодно пропускати воду під час паводків та уникнути у майбутньому заливання дороги. Для цього під залізобетонний міст був виритий котлован, зроблена основа та облаштована бетонна подушка під трубу.
По завершенню гідроізоляційних робіт підрядна організація ТОВ “Сумимостобуд”, яка є виконавцем робіт, перейшла до укладання дорожнього покриття. Його конструктив також сучасний і  складається з п’яти шарів – два - із щебенево-піщаної суміші і три - із асфальтобетону. Таке посилене покриття забезпечує не тільки високу надійність і довговічність конструкції, а й покращене зчеплення коліс автомобіля з дорогою. Враховуючи радіальність дороги, це має не останнє значення для безпеки руху.
Цілий комплекс робіт було проведено з облаштування узбіч та системи водовідведення з прикромочних лотків та водоскидів. Встановлена бар'єрна огорожа.

На всіх етапах  роботи проводилися під постійним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг Сумської області .