УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » новини » Скільки і чого вкрали та пошкодили на автошляхах Сумщини

Скільки і чого вкрали та пошкодили на автошляхах Сумщини

Факти вандалізму на дорогах України – вже звичне явище. Не стали виключенням і автошляхи Сумщини, які, з кожним днем, все більше зазнають просто варварського розгрому. До слова, в цьому році лише за три місяці різного рода пошкоджень та викрадень сталося більше, ніж за весь минулий рік. Вдумайтесь, за кожним таким викраденням стоїть небезпека життя і здоров`я учасників дорожнього руху.

За минулуй рік на автомобільних дорогах Сумщини загального користування було викрадено 78 дорожніх знаків, 99 огороджень, 20 інших технічних засобів. Пошкоджено було 34 сигнальних стовпчиків. Загальних збитків від дій вандалів державі нанесено на 95 тис. грн. Сумно стає, коли з 34 звернень до органів внутрішніх справ не отримано жодної відповіді.\

Проте, уже цьогоріч і тільки на автомобільних дорогах, які обслуговує філія «Конотопського райавтодору» через різного роду пошкодження та викрадення дорожніх знаків та металевих перил державі нанесено збитків на понад 106 тис грн! І знову – жодної відповіді на численні звернення до органів внутрішніх справ.

Чи задумуються хулігани в тому, яку небезпеку вони несуть? Адже, кошти на відновлення дорожніх знаків могли б бути направлені на ремонт доріг, такий необхідний для кожного учасника дорожнього руху.

 

Пресс-служба САД у Сумській області.