УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » новини » У СЛУЖБІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ РОЗГОРНУТИЙ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ІЗ ПРОТИДІЇ ЗАГОЗАМ УСКЛАДНЕННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У СЛУЖБІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ РОЗГОРНУТИЙ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ІЗ ПРОТИДІЇ ЗАГОЗАМ УСКЛАДНЕННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

 

1 рівень небезпечності погодних явищ, прогнозований синоптиками,  вже розпочинає панувати на Сумщині. Наразі спостерігаємо значний дощ, а ближче до вечора очікуємо мокрий сніг.  Негода зайде з північного заходу області.

З 9.00 ранку 12 лютого  у Службі автодоріг у Сумській області розгорнутий  оперативний штаб з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху на дорогах державного значення.    Разом з представниками Департаменту Цивільного захисту населення СОДА, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій , ГУНП та УПП у Сумській області, ДП «Сумський облавтодор» визначені найбільш проблемні ділянки, на яких може ускладнюватися дорожній рух. Узгоджені дії всіх залучених відомств щодо недопущення обмежень і заторів у русі. Іван Петрович Романюк, начальник Служби і голова штабу, наголосив  на необхідності завчасно провести перерозподіл наявної техніки і наблизити її до особливо складних ділянок. В режимі чергування на період ускладнення погоди працюють тягачі  у с. Климентове. С. Боромля на автомобільній дорозі державного значення Н-12  Суми-Полтава та у с. Шпилівка на автомобільній дорозі державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка.  Намагатимемося не допустити ускладнень проїзду на спуска-підйомах. Необхідна дорожня техніка підготовлена і забезпечена паливно-мастильними матеріалами.

Температурні коливання з переходом через нульову позначку, значні опади у вигляді снігу і дощу, налипання мокрого снігу і утворення ожеледиці вимагатимуть від учасників руху особливої уваги і обережності.

У період негоди наполегливо радимо водіям, особливо  великовагового транспорту, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та зачекати на майданчиках для відстою великовагового транспорту. Негода пануватиме і у сусідніх із Сумщиною областях.

 

 У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 050-307-56-92.