УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » новини » Увага❗️На території Сумської області очікується погіршення погодних умов 3 січня 2022 року

Увага❗️На території Сумської області очікується погіршення погодних умов 3 січня 2022 року

 Вночі 3 січня очікується значний сніг , хуртовина. Вранці та в першій половині дня на дорогах можлива ожеледиця. Протягом доби пориви південно-західного вітру 15 - 20 м/с.

Служба автомобільних доріг у Сумській області закликає всіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, швидкісних режимів і тримати дистанцію під час керування транспортними засобами, перед виїздом з дому перевіряти технічний стан автомобіля, забезпечити запаси палива та теплого одягу на випадок надзвичайних ситуацій.

У разі надзвичайної ситуації на автомобільних дорогах державного значення Сумської області телефонуйте за номером +380 (50) 307 56 92 , за яким цілодобово працює диспетчер Служби автомобільних доріг у Сумській області. Чергові диспетчери Служб автомобільних доріг в областях: https://bit.ly/3GecZr4 

Перелік місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

Для забезпечення безпечного та безперебійного руху транспортних засобів, запобігання ускладнень у дорожньому русі та попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод на автодорогах загального користування державного значення працівники дорожніх підприємств постійно чергують, проводятьмоніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.