Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

За даними Укргідрометцентру, внаслідок переміщення в Україну активного циклону з Чорного моря протягом 7-9 січня 2017 року на території Сумщини очікуються сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25-30 см, хуртовини будуть тривалими, що зумовить утворенню снігових заметів, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, прогнозується різке зниження температури повітря до 11-16º.

Служба автомобільних доріг у Сумській області інформує, що через значне погіршення погодних умов автомобільними дорогами державного значення загального користування буде введено обмеження руху великовагового транспорту. Рух легкового транспорту визначатиметься за ситуацією на місцях.

Шановні водії! Дорожники Сумщини вкотре закликають вас бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. 

Варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми, особливо в темну пору доби. Пам'ятайте - краще попередити винекнення надзвичайних ситуацій, а ніж їх ліквідовувати.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг Сумщини за телефонами 700-281 та 050-307-56-92.

Прес-служба САД у Сумській області.