Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » В АДМІНІСТРАТИВНІЙ  БУДІВЛІ СЛУЖБИ ОБЛАШТОВАНИЙ ПАНДУС ДЛЯ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

В АДМІНІСТРАТИВНІЙ  БУДІВЛІ СЛУЖБИ ОБЛАШТОВАНИЙ ПАНДУС ДЛЯ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

В АДМІНІСТРАТИВНІЙ  БУДІВЛІ СЛУЖБИ ОБЛАШТОВАНИЙ ПАНДУС ДЛЯ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Адміністративна будівля Служби автомобільних доріг у Сумській області, що знаходиться по вул. Роменська,79/2 в м.Суми , стала  доступною для осіб з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення. Після розроблення необхідної проектно-кошторисної документації проведені ремонтні роботи по облаштуванню додаткового входу спеціальним пандусом, біля нього облаштували кнопку виклику диспетчера. Водночас проведені внутрішні роботи по забезпеченню пересування маломобільних груп населення першим поверхом приміщення. Дверні отвори зовнішніх дверей та всередині приміщення також пристосовані для зручності і безпечності маломобільних груп населення, усунені перепони в пересуванні.

Облаштоване місце, призначене для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю. На визначеному місці нанесена відповідна дорожня розмітка.