Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

4 квітня відбулося засідання  Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області. Згідно представленого клопотання до складу ради був включений новий представник. Ним став Попов Олександр Миколайович, представник громадської організації «Граніт». До обговорення були віднесені наступні питання:

 

 

1. Про зміну складу Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області.

2. Про обрання голови Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області.

3. Про результати будівельного сезону 2018 року та об’єкти ремонту 2019 року.

4. Інше.

Олександр Кукса, представник Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області, передав особисте прохання Германа Андрія Олексійовича, члена Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області, про виключення його зі складу Громадської Ради через неможливість виконувати повноваження у зв’язку із підписанням 3-річного контракту на військову службу і вніс пропозицію розглянути кандидатуру Попова Олександровича, представника громадської організації «Граніт», для включення до складу Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області.

Сергій Овчаренко, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області,  поінформував про результати будівельного сезону-2018 та ознайомив з переліком об’єктів ремонту у 2019 році за рахунок державного бюджету та кошти від митного експерименту. 

У ході обговорення члени Ради вирішили  звернутися до вищих державних органів влади про можливість проведення ремонтних робіт на автодорозі Суми-Охтирка, інших автошляхах на ключових  направленнях. 

Не оминули увагою питання збереження автошляхів від руйнації через понаднормове перевезення вантажів. Для вжиття дієвих заходів надійшла пропозиція щодо  підготувати звернення  до найбільших сільгосппідприємств області про надання інформації про кількість рейсів та вагу продукції, що перевозиться на їх замовлення згідно товарно-транспортних накладних.

Наступне засідання Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області ззаплановане на 02 липня 2019 року.

 

Головуючий на засіданні,

Голова  Громадської ради при Службі автомобільних доріг

у  Сумській області                                                                        О.В.Кукса

 

Протокол вела                                                                    В.Л.Писаренко