Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 19 грудня, відбулося засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Сумській області
До обговорення були віднесені наступні питання:
1. Про навмисне блокування торгів недобросовісним учасникам закупівель ТОВ «ГРАНІТ -001».
2. Про результати будівельного сезону 2019 року та об’єкти ремонту 2020 року.
3. Інше.
Виступили:
По першому питанню:
Неревяткіна Олена Миколаївна - заступник начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг у Сумській області, яка повідомила, що ТОВ «ГРАНІТ-001» у повторній скарзі до Антимонопольного комітету України стверджує про наявність дискримінації в умовах тендерної документації щодо підтвердження досвіду виконання аналогічного договору у обсягах, співставних з предметом закупівлі.
При цьому, ТОВ «ГРАНІТ-001», не маючи досвіду виконання об’єкту в обсязі 4,2 км автодороги (співставного з предметом закупівлі) має намір прийняти участь у торгах на ремонт об’єктів протяжністю 222,6 км., «заблокувавши» проведення торгів по ремонту 10 об’єктів.
Таким чином, ТОВ «ГРАНІТ-001»намагається ухилитися від підтвердження позитивного досвіду виконання аналогічних договорів та безпідставно зловживає своїм правом на оскарження умов тендерної документації.
Кукса О.В. запропонував підготувати матеріали для звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національного антикорупційного бюро України, Антимонопольного комітету України.
Супрун С.А. запропонував висвітлити питання про розгляд ситуації відповідними структурами у ЗМІ.
Вирішили: в найкоротший час підготувати звернення до державних органів влади щодо розгляду ситуації з блокуваннями тендерних процедур та висвітлити у ЗМІ суть ситуації , що склалася.

По другому питанню:
Овчаренко Сергій Михайлович - заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Сумській області, який поінформував про результати будівельного сезону-2019 та ознайомив з пропозиціями ремонту на 2020 рік, які були надані до Укравтодору.
Інформацію взяли до відома.
Кукса О.В. запропонував звернутися до вищих державних органів влади про можливість проведення ремонтних робіт на транспортних сполученнях Київ - Суми – Харків, Ромни – Пирятин, Шостка – Глухів, Шостка – Ямпіль, Лебедин – Липова Долина та завершення реконструкції мостового переходу у с. Климентове.
Вирішили: підготувати звернення до державних органів влади щодо фінансування для виконання ремонтних робіт на зазначених об’єктах.