УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Сумській області

» Прес-центр » статті » Забезпечення безпеки руху на автомобільних сполученнях – пріоритетне
завдання дорожників Сумщини.

Забезпечення безпеки руху на автомобільних сполученнях – пріоритетне
завдання дорожників Сумщини.

Забезпечення безпеки руху на автомобільних сполученнях – пріоритетне

завдання   дорожників Сумщини.

            Виконання заходів з безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах Сумщини  завжди є пріоритетними для  дорожніх господарств області. Забезпечення безпечного і комфортного руху автомобільними дорогами області включає цілий комплекс робіт, який потребує всебічного, чіткого і своєчасного виконання, адже саме від цього залежать тисячі , а то й мільйони людських життів. Незалежно від температурних показників, на автомобільних дорогах області постійно ведуться саме роботи із забезпечення безпеки руху.

 Минулий 2016 рік для сумських дорожників був досить продуктивним.  Протягом року підрядними підприємствами  ДП «Сумський облавтодор»  улаштовано понад 900 км дорожньої розмітки, встановлено 1804 штук дорожніх знаків, з яких 706 штук індивідуального проектування,  відремонтовано 1860 погонних метри бар׳єрного огородження, улаштовано  36 майданчиків для відпочинку, ліквідовано на узбіччях та укосах доріг понад 116 кілометрів порослі, встановлено 408 напрямних стовпчиків, Прогзплановано  та прогрейдеровано 419 кілометрів дорожніх узбіч.

Забезпечення безпеки руху в осіннє-зимовий період включає цілий ряд додаткових заходів, без виконання яких рух при ускладнених погодних умовах взагалі неможливий: це і снігоприбирання, обробіток прїзжої частини протиожеледними сумішами, і водовідведення, і ополонення мостів і т.д. Тому, з початком весняно-літнього періоду, дорожники не тільки інтенсивно виконують ремонт дорожнього одягу, а й готують техніку до роботи в новому зимовому сезоні, заздалегідь дбають про заготівлю піску і технічної солі, холодного асфальтобетону, яким виконуватимуть аварійний ямковий ремонт при понижених температурах.  Весь комплекс  робіт по забезпеченню безпеки руху на автомобільних дорогах області протягом 2016 року проводився власними силами   в межах того фінансування, яке виділяється з державного бюджету для експлуатаційного утримання доріг.Дорожники Сумщини постійно враховують  досвід роботи минулих років, і особливу увагу приділяють  проблемним ділянкам дороги, місцям концентрації ДТП. Безпека і безперебійність руху на автошляхах у великій мірі залежить і від автомобілістів, тому керівництво Служби автомобільних доріг, всі працівники дорожньої галузі області постійно інформують водіїв  про стан проїзду автомобільними дорогами області, та нагадують про необхідність виконання вимог правил дорожнього руху та належного технічного стану транспортних засобів.

 Постійний контроль Служби автомобільних доріг питання підвищення безпеки дорожнього руху дає відчутні результати: завдяки злагодженим зусиллям дорожників  з керівництвом області вирішення питання підвищення безпеки дорожнього руху  на автошляхах Сумщини  зрушено в позитивний бік. Основним показником з зменшення смертності під час дорожньо-транспортних пригод та ефективна ліквідація місць їх концентрації.  «Працювати завжди  є над чим, і є проблеми, особливо в цей нелегкий для країни час, які потребують невідкладного вирішення. Але,  не дивлячись на труднощі сьогодення, дорожники Сумщини   докладають   максимум зусиль, вмінь і досвіду, щоб примхи погоди, не залежно від пори року,  не викликали небезпеку і затримку руху автошляхами області, бо це є обов'язок для кожного працівника дорожньої галузі. Враховуючи, що Сумщина є прикордонною областю, готовність дорожників щоденно до непередбачуваних ситуацій повинна бути стовідсотковою», -  наголошує   начальник Служби автодоріг області Іван Романюк.

Залишається лише додати, що, хоча ще в розпалі зима, та дорожники області рятують дорожній одяг від кожної тріщинки, ніби лікарі дорожніх сполучень, аби забезпечити безпечний і безперебійний рух. Так   тримати, майстри дорожньої справи!

Прес-служба САД у Сумській області.